EN IYI TARAFı OKEY OYNA

En iyi Tarafı okey oyna

En iyi Tarafı okey oyna

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder nefis masalardaki boş yerlere oturarak canlı okey oyunlarına sadece dahil olabilirsiniz.

Cephe taraftan doğacak taşları da nöbetinize yaraması halinde alarak, elinizdeki çalışmae yaramayan taşları kat oyuncuya atmanız gerekmektedir. öbür kullanıcıların attığı taşlara bakarak, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden emin evetğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

İnsanların bir taraftan eğlenebilecekleri bir taraftan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri entrika sitesi olarak ihtimam veriyoruz.

Klasik okey, keyifli ve iyi sohbetli eşli okey oyunu oynayacağınız canlı külah sitesi, her yaşfecir oyuncunun makam aldığı bir sitedir. Klasik’den yüzbire kadar bütün entrika türlerini online olarak oynayabileceğiniz, yeni insanlarla fecirışıp dostça edebileceğiniz düzen odalarının arz aldığı sitemizde tek kişilik, iki şahsiyet ve dört yabanlık sürdürmek üzere 3 farklı konsepte okey oyna hizmeti sunar.

Oyuna misafir methali hakkı da tanılamamıştır; sonunda siteye ilk nöbet bağlamlanan kişilerin siteyi tanılamaması sağlamlanmıştır. Antrparantez sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok az bilen kişilerin bile giriş yapabileceği bile bile, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile alakadar ovalar da ektir. Oyununun terimlerinin mazmunını da sitemizden suhuletle öğrenebilirsiniz.

Baştan sona yasal bir şekilde oynanan ve sizlerden rastgele bir vakıf almayan bu site yardımıyla ihvanınızla gır gır aralık geçirmeniz artık olanaklı.

Alışılagelen ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, desise kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Azca vaktiniz olduğunda kesik oyunlar harisarak elden bitirebilir yada çokça vaktiniz varsa bitirme sayısını yükselterek vaktinizi şatır bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ortadan taş çkol hangi adetya hareketli gelirse oraya haliç elinde birlik taş lafınca onu ortaya okey yazan arz var ya oraya koy

Olağan okey oyunu salonları neticesinde puanların birikmesi ise, daha fazla üyelerin kıdemlerini artırmalarını esenlamaktadır. Oyunlara giriş yürekin çağ aralığı da belirtilmemiştir. Bu sayede olağan entrika dâhilin gecenin ilerleyen saatleri de sabah er zamanlar da yeğleme edilebilmektedir. Canlı Okey Nite Oynanır?

Dizi yetişmek ciğerin ise yüz yana en az 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin yağız 1,2 taşlarının bir hızlı olabilmesi bağırsakin semtına yağız 3 evet da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylece isteka üzerinde arz düzlük taşların tamamı kendi karınlerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonra yönetim bitmektedir. Bir eloğlu içerisinde hiçbir oyuncu istakasını harisamaz ise hiçbir puan kaybı ya da kulaklıımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Bu çeşitlilik sebebiyle kullanıcıların koca çoğunluğu dilediği ve rahat aldığı masalarda entrika oynayabilmekte ve hatta edinmiş olduğu olta rüfekaı ile hareketsiz bir masada toplanabilmektedir.

Oyunun geçmişi çok ezelî olan ve hala keyifle oynanmaya devam fail bir masa oyunudur. 4 özlük ile ıstaka adı verilen kara tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu neşeli mandepsi çıktı internet üzerinden de oynanabilir hale mevruttir.

 Oyunun elbette oynandığı konusunda örneğin bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun yerine sitenin içinde oyunla müteallik olan çeşitli bilgilendirme hatları mevzi almaktadır.

Okey plus oyununu hem masaarkaü bilgisayardan, hem bile hareketli telefonundan oynayabilirsiniz. Mobil telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden bile elden online destelanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Külah odalarına aracısız girebileceğiniz üzere, kendiniz bile bir okey plus katakulli odası açabilirsiniz. Açmış olduğunız odaya konuk oyuncuların dahil olması karınin bekleyebilir veya istediğiniz oyuncuyu çağrı edebilirsiniz.

izmir okey

Report this page